Marzyłeś o doskonałej sylwetce, jednak ciężko o taki rezultat? Sprawdź nowoczesnych suplementów!

przez | 9 października 2019

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i hamuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najsilniejsze aktywne pierwiastki wydają Ci pewność, że Twój testosteron, na jaki właśnie mocno pracowałeś, nie zmieni się w estrogen.

EFEKTYWNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ efekty swoich treningów. Cerberus uzna Ci wykuć mięśnie ze pewni oraz dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie góry i siły jeszcze nigdy nie było właściwie popularne i szybkie.
Cerberus

Jeśli chcesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że żyje enzym, aromataza, który umożliwia na konwersję androgenów (w ostatnim testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym ów istnieje wtedy Twoim wrogiem. Cerberus jest niezawodnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Zobaczysz jak zmienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu postępu we natur
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i rozwija poziom testosteronu na wielkim stopniu. To wszystko bez końców ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj wspólnie z preparatem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak mały chłopak chodził w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że natrafiłem na siłownię. Wykazałoby się, że ma chęci do budowania mojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad swoim ciałem i wyborem prawidłowej diety pokazały go jak odpowiednio myśleć o siebie. Tę myśl kieruje naszym podopiecznym.

Cerber to silny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol dopomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Wypróbuj!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )