Doskonałe wyniki przy minimalnym wkładzie wysiłku!

przez | 9 października 2019

EXTREME POWERPACK TO:
duży rezultat treningów
najdoskonalsza klasę środków
przypływ energii i mocy
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

ZBUDUJ SWOJĄ FORMĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w zakresie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją własność oraz wielkość mięśniową. Więc wyjątkowo sprawny i zaawansowany środek dostępny dla każdego, kto pragnie zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która da Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najodpowiedniejsze efekty wysiłków i doświadcz różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie istniał na straży Twojego testosteronu. Świadczy to jedyne korzyści. Stwierdź gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie góry i energii jeszcze nigdy nie było właśnie spokojne oraz bliskie. Będziesz tworzył pewność, że testosteron nie zmieni się już przenigdy w estrogen. Użytkowanie Cerberusa wraz z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do sprawienia Kimery. Spośród nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą zmianę i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty wysiłków i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na szybkość i wpadnij na następujący poziom ćwiczeń. Kimera toż szersza przewaga i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin a minerałów, przygotowany specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i osiągnij to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pomyślnie na skutki treningów. Zwiększ wydajność fizyczną choćby o 30%. Szybciej budź się po jakiejś morderczej rywalizacji zaś bądź skory do następnego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z PRAWAMI!

Dobrze znasz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to ponad wykonany przez Jacka Ratusznika zestaw ćwiczeń i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najściślejszym szczególe. Niestety będziesz zawierał żadnych wątpliwości jak korzystać suplementy, co jeść oraz gdy ćwiczyć, żeby polepszyć sylwetkę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie zadań i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Rezultaty będą ważne już za trzy miesiące!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )