Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz preparatu, który zlikwiduje tenże kłopot oraz poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się dziś nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą prawdopodobnie żyć zła dieta i złe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który zwiększa ich widok oraz budowę. Dzięki właściwie dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co ważne, świetnie przydają się również dla osób, jak też dla gości, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że wszystek olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, działając na dodatkowy element włosa:

– skłaniając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Wspierają w obecnym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To właśnie te elementy decydują o dobrym funkcjonowaniu specyfiku a uważają duże znaczenie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, a co wewnątrz czym chodzi, chociażby do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso Duo-Oil 2