Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych i dobrodziejstwo pochodzące z licznych elementów wzmacniających, jakie wydobywają się w samym serum sprawiają, że właśnie po pierwszej aplikacji widać oraz odczuwać różnicę. To unikalna formuła, która przechowuje się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w prawdziwych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia budowę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To a wciąż niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz powiązanych z nimi pomoce. Wyciągi z kiełków soi i pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży wysyła do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin A, C i E efektywnie ochrania włosy przed złym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co jest niezbyty dowód iż warto sięgnąć z plusów tego preparatu osobiście.

Vivese Senso Duo Oil 2

ProEngine Ultra

RevitalumMindPlus

Vivese Senso Duo