Untoxin – Oczyść swój orgranizm i poczuj się zdecydowanie lepiej! Dziś jest to szczególnie łatwe z Untoxin!

przez | 11 listopada 2018

Untoxin to suplement diety w świadomości pigułek. Wyrób ten poświęcony jest do przyjmowania w czasach prania oraz detoksykacji organizmu ze niebezpiecznych substancji, których nagromadzenie prawdopodobnie istnieć skutkiem przyjmowania niewłaściwej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Przekłada się więc na własne przyspieszenie tempa przemiany materii. W rezultacie przyjmowanie tabletek może służyć redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak wyciąg z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji prostej i olejek z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wpływają na obniżenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co dokonuje się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Skład:

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane spożycie:

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Pigułki należy wierzyć w trakcie bądź po posiłku, popijając sporą dawką wody. 

Początkowe rezultaty stosowania preparatu Untoxin można zaobserwować tylko po siedmiu dniach od rozpoczęcia jego brania. 

Należy dbać o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest alergia na wszelki jego element.

Suplementy diety winnym być zatrzymywane w temperaturze domowej w technologia naturalny dla przeciętnych dzieci. Chronić przed światłem i realizowaniem wilgoci. Wyrób poświęcony stanowi dla osób odpowiedzialnych. Suplement diety nie może być wdrażany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoksin

Acai BerryExtreme

African-Mango