TriApidix300 – Pragniesz pozbyć się niepotrzebnych kilogramów? Przetestuj ten niekonwencjonalny specyfik juz dzisiaj!

Suplement TriApidix300 poświęcony jest dla kobiet odchudzających się, które potrzebują pozbyć się niepotrzebnych kilogramów i kontrolować wagę.

TriApidix30 metabolizm i wykonywa, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 wspomaga więcej w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, ekstrakt z młodej herbaty 55% EGCG, ekstrakt z trudnej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, wyciąg z guarany 22%, ekstrakt z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zamknięte w owocu to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno przeprowadzać się tak, jak poradził lekarz czy razem z informacjami otwartymi na ulotce.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do użytkowania w procesu dnia to dwie kapsułki – rano oraz wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy poznać się z historią ulotki daną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą bądź farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na swobodny składnik produktu. Preparatu TriApidix300 nie należy korzystać w czasie chce i podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy przechowywać w mieszkaniu ważnym dla niemowląt. Przed przyjęciem należy sprawdzić datę sił na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do użytkowania w układu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być traktowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Triapidix-300

Ultra-Slim