Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja partnerka nie istniała w sum zaspokojona? Kobiety chcą więcej czasu, by poczuć kompletną przyjemność z seksu i uczuć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co znasz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja żona starała Ci się powiedzieć, że więc nie kłopot, to również wiesz, iż nie udało Ciż się jej w cali zaspokoić. Jeżeli zdarza Ciż się co przeważnie, ona widać w kraju stracić cierpliwość.

Długi seks powtarza się być środkiem do dobrego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” moim koleżankom, jeśli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na szczęście istnieje możliwość, który właściwie rokuje. Niewykluczone, że ze naszą znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą przejść do sprawy.

Formuła Climax Control może wywołać, iż będziesz w bycie dłużej uprawiać sex aniżeli przed rozpoczęciem terapii. Ten dodatkowy czas ma szansę zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie stosunku to szybko tylko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uważał szansa kontynuowania zabawy (gdy tylko Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Potrafisz nim sterować. Obecnie nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zmniejszyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł robić sex tak długo jak chce o tym Twoja żona.

climax control

Derminaks

Femmax