Untoxin – Czujesz się ciągle znużony i niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Wypróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w kwestie kapsułek. Wynik ten poświęcony jest do podawania w stanach oczyszczania i detoksykacji organizmu ze niebezpiecznych substancji, których nagromadzenie że być efektem stosowania nieodpowiedniej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Przekłada się to na swobodne przyspieszenie tempa przemiany materii. W wyniku przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak sok z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji spokojnej i sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wchodzą na obniżenie poziomu złego cholesterolu we naturze, co przesuwa się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; ekstrakt z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Kapsułki należy wyrywać w trakcie bądź po posiłku, popijając wielką sumą wody. 

Pierwsze efekty przyjmowania preparatu Untoxin można zaobserwować już po siedmiu dniach od przygotowania jego zażywania. 

Należy mieć o tym, aby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest alergię na wszelki jego składnik.

Suplementy diety powinny być noszone w temperaturze pokojowej w rodzaj naturalny dla młodych dzieci. Chronić przed słońcem i życiem wilgoci. Produkt dedykowany stanowi dla osób dorosłych. Suplement diety nie że żyć wykorzystywany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

tani Untoxin

tani Derminax

Follixin