Xtrasize – pastylki na powiększanie penisa

Xtrasize to tabletki, które planują sprawić, że penis zyska na długości i grubości. Pracują na zasadzie poprawy przepływu krwi oraz zwiększenie chłonności ciała jamistego, z jakiego wybudowany jest silny penis. Dzięki temu długość oraz grubość penisa ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze rezultaty są pojawić się po kilku dniach też powinna wówczas być czystsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 łatwych do połknięcia kapsułek i wystarcza na 2 miesiące kuracji. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można kupić tylko przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na dole znajdziesz baner dzięki któremu kupisz Xtrasize w lepszej cenie.

Xtrasize – jakie efekty można uzyskać po kuracji

Tabletki na powiększanie penisa Xtrasize powinny w centralnym miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o jakiś 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie kuracji przez drugie 2mc ma dać, że penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera jedynie naturalne składniki. Że zlokalizować na ścianie producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „jest przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę naturalnych składników, które zaczynane są z lat”.

Bardzo na podstronach znajdujemy informację, że w zestaw tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto i l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest miły?

Preparat ten stał przebadany i otwarty do zakupu na placu Unii Europejskiej. Posiada wszelkie certyfikaty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co dużo – przeszukując internet w badaniu decyzji o tych tabletkach nie natknęliśmy się na dane informujące o pojawieniu się jednych większych zysków ubocznych towarzyszących terapii.

Tabletki mają w własnym sklepie wyłącznie naturalne składniki dlatego możliwość pojawienia się efektów ubocznych jest wysoce bardzo ograniczona.

Xtrasize tanio

zytax

Vigrax promocja