Wszystko o potencji

Young happy couple in bed

Seks może sprawiać ból

Seks, który normalnie sprawia przyjemność, czasami może być dla mężczyzny bardzo bolesny. Dzieje się tak wtedy, kiedy cierpisz na 1 z 5 chorób. Poznaj przyczyny, które mogą zamienić przyjemne chwile w prawdziwy koszmar.

Tych pięć przyczyn to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (nazywana też kandydozą, levitra typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie gruczołu krokowego i choroba Peyroniego. Wymienione schorzenia można leczyć farmakologicznie, na ogół lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Znane są też domowe metody leczenia kilku z nich.

Prawdopodobnie wszyscy faceci lubią stosunki seksualne, lecz tych parę dolegliwości może spowodować, iż twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć trochę więcej o tych schorzeniach oraz o sposobach leczenia ich, jeżeli już cię dopadną.

Zakażenie dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną opanowane przez drobnoustroje, to zaczynasz cierpieć na zakażenie dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki i spowodować nieodwracalne ich uszkodzenie. Większość infekcji układu moczowego zaczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz viagra z pęcherza moczowego. Bakterie, które wywołują infekcje, z reguły gnieżdżą się się w jelicie grubym i są także w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie układu moczowego są większe, jeżeli konsumujesz za mało płynów, albo jeśli cierpisz na cukrzycę. Przyrost gruczołu krokowego albo kamienie nerkowe także pogłębiają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.